
Клітка-вольєр-вітрина для гризунів К-18 80-46-146 см
- Готово до відправки
- Код: К-18
22 000 ₴
- +380 (67) 614-36-98Начальник виробництва
Стильний вольєр для домашніх улюбленців
Пропонуємо сучасний та функціональний вольєр, який стане не лише комфортним будиночком для вашого улюбленця, а й гармонійно доповнить інтер’єр вашого дому.
Вольєр виготовлений із вологостійкої фанери, що забезпечує довговічність та надійність конструкції. Зовні корпус облицьований ЛДСП 18 мм у стильному графітовому кольорі , завдяки чому виріб виглядає сучасно та естетично — ідеально впишеться у будь-який інтер’єр. Задня стінка вольєру оздоблена склом із фотодруком.
Переваги:
- Фасади виконані зі скла 4 мм — зручно спостерігати за улюбленцем
- Мобільність: вольєр оснащений колесами зі стопорами
- Безпечне освітлення з трансформатором на 12 Вольт
- Якісні та екологічні матеріали
- Продумана конструкція для комфорту тварини
Цей вольєр поєднує в собі практичність, безпеку та стильний дизайн, створюючи ідеальні умови для життя вашого маленького друга.
Розміри: довжина 80см, висота 146см, ширина 46см
Оснащення внутрішнього простору вольєру в комплектації К-18:
- будиночок для тваринок з верхньою відкидною кришкою для легкого прибирання
- Обертове колесо деревʼяне для волʼєрів і кліток для гризунів ОК-04
- дерев'яні сходи і полички, які імітують природне середовище проживання тварини
- LED - підсвічування
- гамак з тканини
- гамак деревʼяний
- деревʼяна нора-лазалка
Особливості:
- Зручний нижній висувний контейнер для збору сміття в будиночку (робить процес прибирання більш ефективним, швидким і акуратним);
- Висувний ящик для зберігання супутніх товарів;
- Затишне підсвічування внутрішнього простору;
- Дерев'яний будиночок-вольєр виготовлений з екологічних матеріалів: натурального дерева та фанери з натурального дерева, присутні металеві вставки та металева фурнітура.
- Будиночок-вольєр мобільний, стоїть на колесах (зі стопорними механізмами) і може легко переміщатися по кімнаті.
Просимо звернути увагу, що деякі дрібнички з оформлення вольєра можуть відрізнятися від тих, що є на фото у картці товару. Наприклад, ручки, зовнішнє оформлення висувного ящика, розташування сходинок і будиночка всередені вольєру. Для узгодження цих декоративних деталей вольєру ми обов'язково зв'яжимось із Вами перед відправкою товару і за допомогою фото-, відеоогляду узгодимо з Вами саме той вольєр, який поїде до Вас.
Ділимось з вами відеовідгуками від наших замовників, яким ми щиро вдячні за ці відгуки.
Будиночок для двох шиншил
Будиночок для шіншили
І ще один будиночок для шіншили
Залишились питання? Потрібна консультація? Бажаєте оформити замовлення?
Наш телеграм працює з 6.00 до 21.00 з понеділка по неділю включно. В цей час ми швидко відповімо на всі ваші запитання!

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Вольєр |
| Тварина | Гризуни |
| Розмір породи тварин | Середні |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Додаткові аксесуари | будиночок з фанери, гамак дерев'яний, колесо обертове, гамак |
| Розміри | |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Висота | 1460 мм |
- Ціна: 22 000 ₴









